ללתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

פרגולות,פרגולות עץ,פרגולות אלומינים

  שער אלומיניום

  רוצים לחדש את הבית שלכם ומתעניינים בשער חדש לחצר? אין ספק שאתם בדרך הנכונה, חידוש שער החצר הוא בהחלט רצוי, ויעניק לכם לוק חדש ומרשים לכניסה, לחצר, ולבית כולו. כל בית נראה אחרת לחלוטין עם שער חדש, זה סוג של פריט משלים שמעניק הום סטיילינג משובח לכל המעטפת. רוצים לשמוע על השער הטוב ביותר שאתם יכולים לרכוש? שער אלומיניום זה בשבילכם. למה דווקא שער אלומיניום ואיך עושים את זה נכון? פרגו סולטן המתמחים מזה שנים בעבודות אלומיניום מדברים עם שערים ואלומיניום ואיך זה נפגש הכי טוב שיש. 050-5848153

  למה דווקא שער אלומיניום

  שער לחצר או לחנייה או לשניהם, הוא מצרך חובה לכל בית פרטי. הצורך שלנו בתחושת פרטיות והגנה מקבל מענה באמצעות הגדר והשער שלנו, גם אם אנו איננו סומכים עליהם בלבד אלא משתמשים במעטפת נוספת כמו מצלמות אבטחה ואחרים שמייצרים עלינו את ההגנה האמיתית. מלבד זאת, יש מקרים בהם שער ואפילו הפשוט ביותר כן יכולים למנוע בעיות קטנות ומרגיזות כמו חתול רחוב שאוהב להסתנן לחצר הפורחת שלנו או דווקא תושבים מהלכים על שתיים שאוהבים להשתלט לנו באופן קבוע על החניה הפרטית. במקום לנהל מלחמות מתישות עם אלו או עם אלו- פשוט מתקינים שער וחלאס. אבל למה דווקא שער אלומיניום? בגלל שלאלומינום יש יתרונות ששום חומר אחר לא יציע לכם.

  יתרונות של אלומיניום בשער

  אלומיניום הוא ראשית לכל- חומר עמיד במיוחד לחום, לקור ולמים. הוא לא יחליד וגם לא יתעפש, לא יימס וגם לא ייאכל, הוא יישאר יציב ועשיר בצבע גם אחרי מבול גשם שוטף וגם אחרי ימי שמש שכולנו נמסים בהם. שער אלומיניום הוא העמיד ביותר משער עץ או ברזל אחרים. יחד עם היתרון המשמעותי כל כך של עמידות, שער אלומיניום הוא גמיש וקל ליישום, מה שמאפשר לנו לעצב אותו במגוון אופנים שמשנים לחלוטין את פני השטח. עיצובים מרשימים במיוחד של שער אלומיניום גרמו לו כנראה להיות הראשון במכירות בעולם בתחום, וזה בהחלט סיבה שאשתך תאהב אותו ולא תבקש להחליף בעוד שבוע:) דברו איתנו לגבי שערי אלומיניום מושלמים! 050-5848153

  שערים וגדרות אלומיניום

  שערים וגדרות אלומיניום

  כל בית זקוק לשער וגדר במטרה למנוע כניסת זרים אל השטח הפרטי. שערים וגדרות אלומיניום הם השקעה נבונה לטווח ארוך, האלומיניום עמיד לעשרות שנים, אינו רגיש למזיקים ואינו דורש כל תחזוקה. אלומיניום ידוע כעמיד בפני האקלים הישראלי עם דגש על טמפרטורות קיצוניות. חברת פרגו סולטאן מציעה עבודות אלומיניום בהתאמה אישית, החברה מייצרת שערים וגדרות אלומיניום מזה שנים רבות, לרשות החברה כל הציוד הדרוש לעבודות מדויקות שמחזיקות מעמד עשרות שנים.

  רשימת יתרונות של שערים וגדרות אלומיניום

  1. עמידות בפני מזג האוויר
  2. אין בעיית חלודה
  3. חומר גלם נוח לעיצוב והתקנה
  4. מראה אסתטי
  5. פטור מדרישות תחזוקה

  הבחירה באלומיניום מבטיחה לכם מבנה חזק ועמיד שמספק תחושת ביטחון. המשקל הקל של האלומיניום בהשוואה אל מתכות אחרות אינו גורע מהעמידות שלו ואף מהווה יתרון. בעלי המקצוע מגדירים את האלומיניום כחומר נוח לעבודה, עיצוב וניוד. עבור האקלים הישראלי הבחירה באלומיניום אידאלית. אתם בוחרים כאן שערים וגדרות אלומיניום עם עמידות מפני רטיבות, קרני UV, מכרסמים, טרמיטים. אפילו חשיפה ממושכת לרטיבות אינה גורמת נזק לאלומיניום. שער או גדר אלומיניום אינם דורשים כל תחזוקה, כל שעליכם לעשות זה לשטוף אותם במים אחת לתקופה.

  איך מתקינים שער אלומיניום?

  קיימים כמה סוגים של שערים, יש לבחור את השער הנכון בעבור כל מבנה בהתאם לתנאים בשטח ואורח החיים. עבודות ההכנה לקראת התקנת שערים וגדרות אלומיניום יכללו יישור קרקע, מדידות וסילוק של מפגעים. את ההתקנה מבצע צוות מקצועי ומיומן בהתאם לתקן. שער הכניסה לבית הוא אלמנט עיצובי לכל דבר. השער והגדר שמקיפים את הבית משפיעים על הרושם הראשוני. עיצוב נכון יהיה כזה שיוצר הרמוניה עם הסביבה. את התקנת השער כדאי לבצע בשלבים הראשונים לבניית הבית. בהתאם לצורך אפשר יהיה להתקין שער וגדר גם בבית קיים.

  היכן כדאי לרכוש שער וגדר אלומיניום לבית?

  הבחירה בעבודת אלומיניום איכותית ומקצועית מבטיחה לכם עשרות שנים של שימוש נוח ובטיחותי. חשוב לבחור נכון בחברה מקצועית שמתמחה בעבודות אלומיניום, מקפידה על גימור מושלם ומעניקה אחריות מלאה לכל עבודה. חברת פרגו סולטאן ידועה בעבודות אלומיניום מדויקות עם אפשרות להתאמה אישית, חייגו לפרטים נוספים.

  איך מתקינים שער אלומיניום?

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט