ללתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

פרגולות,פרגולות עץ,פרגולות אלומינים

  סוככים חיפה

  אחת התוספות היפות שאנחנו רואים כבר המון זמן בבתים ישראליים ומבני ציבור היא סוככים חיפה אשר מגנים על אנשים בשמש ובגשם. זהו רעיון נפלא שלא פוגע במבנה ולא מצריך יותר מדי שינויים, אלא רק תכנון והתקנה של סוכך שמשרת את דיירי הבית לפי דרישתם. הסוככים נפלאים בכל ימות השנה ולכן הם שימושיים לא רק בקיץ. חברת פרגו סולטאן מציעה אותם לכל דורש ולכל מי שיודע להעריך את התוספת האסתטית לביתם.

  מה נותנים לכם סוככים חיפה?

  • השימוש העיקרי של סוככים חיפה הוא בעיקר בימות השנה החמים והשמשיים. אנחנו מתברכים בשמש קופחת בקיץ ומסנוורת גם בחורף, ולכן כל סוכך הוא רצוי בכל עונה במהלך השנה. אנשים נהנים מהסוכך כשהוא מוקם במרפסת ביתם בבנייני קומות וגם בבתים פרטיים, בכל שטח שהוא. זה מצוין לשירות הציבור גם במבני ציבור שונים ברחבי הארץ, בוודאי גם בחיפה ובצפון.
  • כשבונים אותם בדגם הנכון הסוככים מצוינים גם לימות החורף בכל מקום בארץ, ואפילו כשיורד כאן שלג לעתים נדירות. אין ספק שהוא מועיל מאוד לכולם כל השנה.
  • סוככים יכולים להיות מכל חומר שהוא, מתכתי, סינתטי או טבעי כמו עץ. הסוככים המתאימים לכם צריכים לענות לא רק על הטעם האישי שלכם כי אם גם לסגנון הבנייה. בצפון הארץ יש יותר צורך בשיפועים ולכן מתאים לה מראה כפרי יותר וסוככים שעשויים מעץ. כך הם משתלבים הרבה יותר טוב בנוף המקומי ומוסיפים לרושם שהם עושים על כל מי שרואה אותם.
  • אפשר להתקין סוככים קבועים או מתקפלים, סוככים מלאים או בשלבים שנפתחים לפי הצורך ומצופפים כשהאור חזק. הסגנונות השונים הם אלה שעושים את ההבדל ביניהם ואתם יכולים להתאים לעצמכם כל סוכך.
  • סוככים הם פתרון מצוין גם לחנויות ועסקים שונים שזקוקים להצללה למבנה שלהם ללא בירוקרטיה ארוכה מדי.

  התקנת סוככים בחיפה

  חברת פרגו סולטאן מומחית בהקמת סוככים חיפה ופרגולות כבר שנים רבות מחומרים שונים, לשביעות רצונם של לקוחותיה. היא מציעה לכם סוככים מעץ ומאלומיניום בדגמים שונים והתקנה בטוחה ואמינה. המומחיות של החברה מוכרת והמוניטין שלה הולכים לפניה, והיא פורסת את הסוככים שלה בכל רחבי הצפון.

  התקנת סוככים בחיפה

  סוככים בחיפה והצפון

  כיום יש מגוון רחב של אפשרויות בכל הקשור להכנת והתקנת סוככים לבתים. אצל חברת פרגו-סולטאן תוכלו לבחור מבין סוגים שונים של חומרים איכותיים ובשלל עיצובים מרהיבים, והכל בהתאמה אישית ובהעדפה אישית שלכם. כיום ניתן להתקין סוככים בחיפה במגוון מקומות:

  • סוככי זרועות – סוככים עם בד חזק שמגן מפני השמש ואופייני לבתי עסק ולחנויות הפתוחות לרחובות. מתקינים בדי ברזל חזקים ויציבים בשני צידי הפתח ואליהם מחברים את הבד.
  • סוככי חלון – סוככים שמותקנים מחוץ לחלונות הבית. היתרון שלהם הוא למנוע סנוור חזק שחודר לתוך חדרי הבית מבלי להתקין וילון שיסתיר את הנוף. עוד יתרון לסוככים מעל חלונות הוא ההגנה מפני נזילות של גשם שחודרים מבעד למסילות ואדני החלונות מבפנים. תוכלו ביום גשם קל להוציא ראש מהחלון מבלי להירטב.
  • מרקיזות – סוככי בד גדולים ואיכותיים הניתנים לקיפול ופתיחה פשוטה ונוחה. מורכב מעל חלונות או מרפסות בבנייני דירות.
  • סוככים קבועים או משתנים – בהתאם להעדפתו של הלקוח, ניתן להשתמש בחומרים שונים על מנת לבנות את הסוכך הרצוי. ישנם סוככים קבועים שלא ניתנים לשינוי או קיפול, והיתרון שלהם הוא בחוזק וביציבות. בבתי מלון בדרך כלל ניתן למצוא אותם.

  סוככים באזור חיפה במחיר משתלם

  למרות שתחום ההצללה בישראל הינו מפותח למדי, אין זה אומר שצריך להתפשר על כל חברה שמוצאים. חברת פרגו-סולטאן הינה חברה לה ותק וניסיון רב שנים, והיא מוכרת בכל הארץ ובמיוחד באזור חיפה והצפון. אנשי המקצוע של פרגו סולטאן ילוו אתכם מהרגע הראשון ויחד אתכם יתכננו את הסוכך בהתאמה אישית שלכם ובאופן האופטימלי ביותר שישרת את כל באי הבית.

  מתקין סוככים בחיפה

  גרים בחיפה? התקנת גגונים או סוככים בחיפה הינה הליך שלא נחשב למסובך במיוחד. גגונים וסוככים הינם פתרונות הצללה והגנה מפני חום וגשם יעילים ומעוצבים במיוחד. הם מוסיפים יופי וסגנון לבית והופכים את חווית המגורים לאופנתית יותר. מי לא היה רוצה להשוות לבית שלו מראה אירופאי מיוחד? את הסוככים ניתן להתקין על חלונות, מרפסות תלויות, גינות וחצרות פרטיות ובעוד מקומות בבית ומחוצה לו, וזה רלוונטי גם לבתים פרטיים וגם לבעלי עסקים. חברת פרגו-סולטאן, המתמחה בהתקנות של פרגולות וסוככים, הינה הכתובת שלכם.

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט