ללתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

פרגולות,פרגולות עץ,פרגולות אלומינים

  דקים בצפון

  תרבות הפנאי שלנו מאפשרת לנו ליהנות יותר מהנכס שיש בבעלותנו ולהשקיע בו יותר בנראות שלו. הפונקציונליות והאסתטיקה של דקים בצפון משלבות במגמה זו בצורה מושלמת, ויוצרת חצרות יפהפיות שבהן אפשר לארח בזכות הדק הנוח והאיכותי. חברת פרגו סולטאן מציעה ללקוחותיה מוצרים מעולים בהתקנה אחראית ואמינה, ואחריות לשנים. בזכות הדקים האלה החצר שלכם נראית לגמרי כמו שחלמתם עליה והיא משתלבת היטב בכל בית מעוצב.

  יתרונות של התקנת דקים בצפון

  • השיקול הראשון במעלה הוא התקציב, ואתם יכולים להיות רגועים ולקחת בחשבון שגם המוצר הזול ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם עדיין יהיה איכותי ועמיד. הדקים שמוצעים בחברה כולם עשויים מחומרים טובים וטבעיים ומבטיחים לכם הנאה לשנים רבות. הם מיוצרים ומותקנים על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך ולמדו את כל סודות התקנת העץ.
  • העץ הוא חומר שאפשר לתחזק אותו בקלות, גם אם זה דורש השקעה של פעם בשנה שנתיים של מריחת חומר איטום ומצביעה מחודשת. עדיין, זה נעשה מהר ואינו מגביל אתכם זמן רב לאחר התחזוקה ואתם יכולים להמשיך ליהנות מהדק שלכם ללא הפרעות.
  • שמירה על דק מעץ מבטיחה לכם שהוא ייראה מצוין וימלא את תפקידו כל הזמן. חשבו על כל הצריפים והדקים מעץ שנתקלתם בהם בישראל וגם במקומות אחרים שעומדים שנים רבות ללא פגע. כך בדיוק מבטיחים את האיכות של הדק שלכם בקצת תשומת לב ומעט מאוד מאמץ.
  • המראה של דקים בצפון מוסיף המון לנכס שלכם והופך כל חצר ומרפסת למקום חלומי שכיף לשבת בו ולארח. זאת בדיוק התוספת שהייתם צריכים כדי להפוך את הבית שלכם למעוצב מאוד.
  • הוספת דק מגדילה למעשה את השטח שתוכלו לנצל לכל מטרה – אירוח, ישיבה בשעות הפנאי, פינת אוכל, פינת משחקים, פינת שיזוף.

  ייצור והתקנה דקים בצפון עם המומחים בתחום

  חברת פרגו סולטאן מתמחה במוצרי עץ כמו דקים בצפון, ומציעה לכם את הייצור וההתקנה הטובים ביותר שתוכלו למצוא באזור. הדקים עמידים וחזקים, פונקציונליים ויפים וממלאי אחר כל הציפיות שתולים בהם. הם דורשים תחזוקה מינימלית והם מתאימים לכל תקציב ולכל טעם וסגנון, לבחירתכם. שביעות רצונכם מובטחת מרגע ההזמנה ועד לאחר ההתקנה.

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט