ללתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

פרגולות,פרגולות עץ,פרגולות אלומינים

  פרגולת אלומיניום תלויה

  פרגולה תלויה מאלומיניום

  פרגולה תלויה מאלומיניום מתאימה לבתים ומבנים שונים במקומות בעלי שטח צר. בין היתר, לגינות קטנות, למרפסות בעלות שטח מצומצם, לגגות שמש אינטימיים ועוד. היתרון שלה נובע מכך שהיא מחוברת לקיר וללא עמודים תומכים. האלומיניום הינו מתכת מעולה למטרות אלו בגלל תכונותיה המעולות. חברת "פרגו סולטאן" מתמחה בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  פרגולה להצללה ומסתור מגשם

  פרגולה מיוצרת ומורכבת עבור לקוחות אשר ברשותם בתים פרטיים, מבנים עסקיים וציבוריים ועוד. היא מתאימה לגינות, למרפסות ולמקומות אחרים. כך בכניסה לבית, ביציאה מהסלון לגינה, על מרפסת עם נוף ועוד. היתרון הינו בכך שאין צורך בהתקנת עמודים התופסים מקום והמפריעים לתנועת אנשים ולזרימה. החיבור נעשה לקיר מלמעלה באמצעות מוטות ברזל המחוזקים אליו היטב בקיבועים מיוחדים. הקיר עצמו אמור להיות גבוה וכזה המאפשר מרווח עבודה וכך גם ניתן להתקין את הפרגולה בגובה הרצוי. האלומיניום הינו מתכת נהדרת למטרות אלו. הוא קל וחזק, עמיד בפני לחות, רוח, ופגעי מזג אוויר אחרים. הוא נאה למראה וניתן לעבד אותו ללא קושי. ניתן לקבל מגוון של פרופילים הצבועים בצבעים שונים. הצביעה נעשית בתנורים והצבע יכול להיות בעל מרקם חלק או מגורען. מידות הפרגולה תהיינה, לרוב, קטנות יותר מאשר אלו על עמודים. היא תשתלב נהדר בגינות עם צמחייה, דקים ומשטחים המחופים אבן. כך גם עם חומרים שונים כמו זכוכית, קרמיקה, קש ועוד.

  הזמנה והתקנה של פרגולות מסוג זה

  ייצור חלקיה נעשה בבית המלאכה של החברה על פי המידות שנלקחו במקום. ההתקנה תיעשה על פי תקנים קיימים ובפיקוח הנדסי לטובת יציבות ובטיחות מרבית. ניתן להתקין עליה גופי תאורה ופריטי נוי אחרים. היא תחזיק מעמד זמן רב בגלל האלומיניום העמיד.

  שירות אדיב ומקצועי

  חברת "פרגו סולטאן" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, הכנת פרגולות על פי מידות ייחודיות, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים. 050-5848153

  פרגולה להצללה ומסתור מגשם

  פרגולה תלויה אלומיניום

  זקוקים לפתרון הצללה? פרגולה היא ללא כל ספק אחד הפתרונות המובילים. פרגולה תלויה אלומיניום היא פרגולה שמחברים אל קיר חיצוני של הבית. מדובר בפרגולה עמידה, חזקה, בטיחותית לשימוש ואסתטית. בחירה בפרגולה תלויה אידאלית עבור שטחים קטנים ומקומות בהם אין אפשרות להתקין יסודות (עמודים לפרגולה). אם בחרתם להתקין פרגולה על עמודים קחו בחשבון שחייבים לקבע את העמודים אל הקרקע. במידה ואנכם מעוניינים ביציקת בטון בגינה – פרגולה תלויה אלומיניום תפתור את הבעיה. חברת פרגו סולטאן ידועה בהתקנת פרגולות בהתאמה אישית, צוות מקצועי עם ניסיון רב מציג בפניכם את כל האפשרויות, מסביר על חומרי הגלם ומתכנן יחד אתכם את הפרגולה המתאימה ביותר.

  התקנת פרגולה תלויה אלומיניום במרפסת

  מתקינים פרגולה במרפסת? במרפסות לרוב אין אפשרות לקבע עמודי תמיכה ובהתאם נבחר בפרגולות תלויות. המרפסת מאופיינת בשטח קטן יותר מזה של גינה, חבל לבזבז מקום על התקנת עמודים כאשר קיימת אפשרות של פרגולה תלויה. עם פרגולה תלויה אלומיניום אתם גם חוסכים כסף, אין סיבה להתקנה יקרה ומסובכת שכוללת קידוח ויציקות בטון כאשר אפשר לקבל את אותן התוצאות עם מתקן הצללה תלוי. יתרון נוסף של פרגולה תלויה הוא אופציה להתקנה של פרגולה ארוכה להצללה שמקיפה את הבית כולו. אל תמהרו לאשר התקנה של עמודי תמיכה שמפריעים למעבר החופשי כל עוד הדבר אינו הכרחי.

  התקנת גופי תאורה ומאוורר על פרגולה תלויה

  על גבי פרגולה תלויה אין אפשרות להעמיס משקל ללא הגבלה. תוספת של גופי תאורה או מאוורר תקרה על פרגולה תלויה אלומיניום אפשר לבצע ללא כל חשש עד 6 ק"ג. אם אתם מתכננים להעמיס על הפרגולה משקל גדול יותר חשוב לתאם זאת מול אנשי מקצוע. עומק של פרגולה תלויה יכול להגיע עד 3 מטר. התלייה של הפרגולה מתבצעת באמצעות תופסנים שאוחזים בפרגולה בצורה יציבה ובטיחותית. אפשר להתקין את הפרגולה רק על קיר בטון. ברוב הבתים הקירות החיצוניים עשויים בטון ומתאימים להתקנת פרגולה תלויה. במקרה של מבנה עשוי טכניקת בנייה קלה יש לבחון את העמידות של המבנה. להתאמה אישית והתקנה מקצועית של פרגולות חייגו אל פרגו סולטאן ותיהנו ממחירים משתלמים. 050-5848153

  התקנת פרגולה תלויה אלומיניום במרפסת

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט