ללתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

פרגולות,פרגולות עץ,פרגולות אלומינים

  התקנת גגות על פי צרכי הלקוח וטעמו האישי

  גגות רעפים בצפון מבוקשים בגלל שהם פרקטיים ונאים במיוחד. ניתן למצוא רעפים בצבעי אדום, ירוק ולבן והבחירה נעשית על פי צרכי הלקוח וטעמו האישי. ההתקנה נעשית על גבי תשתית עץ קשיחה המותקנת לאחר הנחת שכבת בידוד לאיטום. התוצאה הינה גג עם שיפועים מתאימים המנקזים היטב את המים.  חברת "פרגו סולטאן" מתמחה בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

  גגות רעפים בצפון – משתלבים היטב בנוף

  גגות רעפים בצפון משתלבים היטב באזור בו בנויים הבתים. הם מבוקשים רבות באזורים כפריים הנשקפים לנופים הררים, לעמקים, לים כחול ועוד. לגג רעפים יש יתרונות חשובים. הוא, כאמור, נאה ועם שיפוע וניתן להתקין עליו דודי שמש קולטים, פאנלים סולאריים ליצירת חשמל ביתי ועוד. במרבית המקרים, הבסיס מעץ מותקן על גגות בטון יצוק אבל יש מקומות בהם הגג עשוי מרביץ הנחשב לחומר קל. למעשה, קיים מרווח צר בין הרעפים לגג עצמו אליו נכנס חודר שעלול שמתחמם בקיץ ולהתקרר בחורף. האוויר הנ"ל גורם לחללים העליונים הצמודים לתקרה להתחמם ולהתקרר, ומשום כך, יש צורך לבודד את הגג. לרוב, באמצעות פוליאוריטן מוקצף. את גג הרעפים מתקינים בשלבים. תחילה עם בניית התשתית מעץ. ניתן לבנות אותה בשיפוע מתון או חד וזאת לטובת ניקוז יעיל של מי גשמים. בקצות הגג מניחים מרזבים לניקוז המים אל מחוץ למבנה. אלו מהווים קו הגנה ראשון למניעת נזילות פנימה.

  תחזוקה ותיקון

  כדאי לציין, כי יש לבצע את עבודות ההתקנה בעונה היבשה. היא אורכת מספר ימים רב ובהתאם לגודל הגג שיש לקרות. אין צורך לתחזק את הרעפים אבל כדאי לבדוק אותם מדי פעם על מנת לגלות רעפים שבורים או סדוקים. כדאי להחליפם כדי למנוע חדירת מים אפשרית.

  שירות מחברה ידועה

  חברת "פרגו סולטאן" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, גימור מושלם, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו לשרת נוספים.

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט