לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

  פרגולות עץ בצפון

  המראה היפה של גגות רעפים שאליהם מחוברות פרגולות עץ בצפון הוא מראה מרשים בכל עונה. אנחנו נהנים מאוד לראות את אירופה הקטנה שלנו בישראל ולכך אחראית חברת פרגו סולטאן שמבצעת את העבודות המיוחדות האלה לכל צורך ולפי התאמה. עץ טבעי הוא חומר מרשים שהתוצאות שהוא מפיק עושות רושם עז על המתבוננים ולכן חברת פרגו סולטאן מקפידה על ייצור מחומרים טבעיים בלבד. המוצר האיכותי עמיד לשנים ושומר על ערך הבית.

  פרגולות עץ בצפון משנות את התמונה

  • קחו כל חומר שהוא מלבד עץ ולא תצליחו להגיע לתוצאות הטבעיות והיפות שהמראה החמים של עץ טבעי נותן לכם. בכל הכבוד לחומרים סינתטיים, יש לחומר זה איכויות אסתטיות שמעלות בזיכרון אסוציאציות שונות הקשורות לאזורים הרריים ומיוערים והן מתאימות מאוד דווקא לצפון. אם כבר רוצים לתכנן את הנראות של שכונות ומבנים ציבוריים, למה לא להשתמש בהן? יש לנו פינה חמה לנופים אירופיים פסטורליים וזה בדיוק מה שחסר כדי להשלים את התמונה.
  • עץ הוא חומר שלא דורש תחזוקה מסובכת וסיזיפית. יש צורך בחידוש הצבע פעם בשנה-שנתיים והתוצא המתקבלת נראית מצוין לאורך כל השנה לאחר מכן. זה מראה שלא מתבלה ואינו דורש החלפת הפרגולה כלל בתוך כמה שנים. אם אתם מתקינים פרגולה כזאת אתם מתקינים אותה להנאה של שנים.
  • מבחינת מחירים, הרבה יותר נוח מאשר חשבתם ותראו שאתם בהחלט יכולים לעמוד במחיר שלה בכל מיני דגמים שמדברים אליהם. זהו סוכך הכרחי בישראל שמתאים גם לקיץ השמשי וגם לחורף ברוך גשמים ולכן הוא שימושי מאוד.

  לפני בניית פרגולות עץ בצפון יש להתייעץ ולקבל שירות קשוב

  חברת פרגו סולטאן מתמחה בהקמת פרגולות עץ בצפון ומגוון גדול של סוככים ושאר מוצרי עץ לכל מטרה. אתם יכולים למצוא את התוצרת שלהם במקומות מובילים בין בתי עסק ומקומות מסחריים, וגם בתים פרטיים. החברה מלווה אתכם לאורך כל הדרך מהייעוץ הקשוב שניתן לכם לפי תכנון המבנה שלכם, וגם לפי התקציב שלכם. תמיד תקבלו את המוצר המתאים לכם ביותר ולאחר ההתקנה תוכלו לקבל תשובות משירות הלקוחות בכל שאלה או צורך שיתעורר אצלכם גם אחר כך.

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט