לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

  סוככים ומחסנים חיפה

  אחת התוספות היפות שאנחנו רואים כבר המון זמן בבתים ישראליים ומבני ציבור היא סוככים חיפה אשר מגנים על אנשים בשמש ובגשם. זהו רעיון נפלא שלא פוגע במבנה ולא מצריך יותר מדי שינויים, אלא רק תכנון והתקנה של סוכך שמשרת את דיירי הבית לפי דרישתם. הסוככים נפלאים בכל ימות השנה ולכן הם שימושיים לא רק בקיץ. חברת פרגו סולטאן מציעה אותם לכל דורש ולכל מי שיודע להעריך את התוספת האסתטית לביתם.

  מה נותנים לכם סוככים חיפה?

  • השימוש העיקרי של סוככים חיפה הוא בעיקר בימות השנה החמים והשמשיים. אנחנו מתברכים בשמש קופחת בקיץ ומסנוורת גם בחורף, ולכן כל סוכך הוא רצוי בכל עונה במהלך השנה. אנשים נהנים מהסוכך כשהוא מוקם במרפסת ביתם בבנייני קומות וגם בבתים פרטיים, בכל שטח שהוא. זה מצוין לשירות הציבור גם במבני ציבור שונים ברחבי הארץ, בוודאי גם בחיפה ובצפון.
  • כשבונים אותם בדגם הנכון הסוככים מצוינים גם לימות החורף בכל מקום בארץ, ואפילו כשיורד כאן שלג לעתים נדירות. אין ספק שהוא מועיל מאוד לכולם כל השנה.
  • סוככים יכולים להיות מכל חומר שהוא, מתכתי, סינתטי או טבעי כמו עץ. הסוככים המתאימים לכם צריכים לענות לא רק על הטעם האישי שלכם כי אם גם לסגנון הבנייה. בצפון הארץ יש יותר צורך בשיפועים ולכן מתאים לה מראה כפרי יותר וסוככים שעשויים מעץ. כך הם משתלבים הרבה יותר טוב בנוף המקומי ומוסיפים לרושם שהם עושים על כל מי שרואה אותם.
  • אפשר להתקין סוככים קבועים או מתקפלים, סוככים מלאים או בשלבים שנפתחים לפי הצורך ומצופפים כשהאור חזק. הסגנונות השונים הם אלה שעושים את ההבדל ביניהם ואתם יכולים להתאים לעצמכם כל סוכך.
  • סוככים הם פתרון מצוין גם לחנויות ועסקים שונים שזקוקים להצללה למבנה שלהם ללא בירוקרטיה ארוכה מדי.

  מומחיות וניסיון בהתקנת סוככים בחיפה

  חברת פרגו סולטאן מומחית בהקמת סוככים חיפה ופרגולות כבר שנים רבות מחומרים שונים, לשביעות רצונם של לקוחותיה. היא מציעה לכם סוככים מעץ ומאלומיניום בדגמים שונים והתקנה בטוחה ואמינה. המומחיות של החברה מוכרת והמוניטין שלה הולכים לפניה, והיא פורסת את הסוככים שלה בכל רחבי הצפון.

  לתיאום פגישת ייעוץ התרשמות:

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט